Pogledaj jedan post
Old 11.03.2005., 22:08   #74
Quote:
Bluegirl kaže:


Ehem, ja sam juce kupila perlice i zicu .

Jedino kaj neznam sivat , tak da nis od torbica. [/B]

:klap:
a kaj mislis da ja znam sivat?
kupit cu masinu i kako neko rece, stara roba i peri deri...dok ne ispadne nekaj normalno. a i kad si zamislim ovu svoju torbicu, to mi se cini strasno jednostavno. morma sam kvadrate sasit zajedno kak ocu, i spojit u valjak, porubit gore, umetnut kozu, napravit krug postavljeni isto, zasit na kraj, probusit rupe, dodat rucke, i amen. hahaha. kad pocnem radit to plakat cu tu


Quote:
chiquita kaže:
razmazoti naušnice iz drugog linka mi se jako sviđaju.
možeš li mi molim te nekako objasniti kako radiš na tim naušnicama ove zavijutke od žice koji ti služe umjesto stopera između perli?
hvala
nisam sigurna dal znam na sto tocno mislis. stoper ovak, recimo na zadnjem onom kristalicu sto visi na kraju nausnice je spenadla, na tom je perlica i onda gore napravim pol osmice i to nadovezem na drugu polovicu osmice od druge perle. tako ih i spajam.
najlakse mi je objasni recimo ovak. uzmes komad zice od recimo 2 cm (vise il manje ovisno o velicine perlice koju imas) i to provuces kroz perlicu.onda od jednog kraja napravis pol te osmice, spustis perlicu do tog i ak imas visak zice odrezes i napravis isto na drugom kraju tu polovicu osmice.
uopce ne znam jesam li ovo dobro objasnila.
stoga eto tu jedan link, za napravit najobicnije nausnice, pa ces vidit i kako zavrsavam i kak se te poluosmice rade.

LINK
__________________
[color=dark red]Karmageddon: It's, like, when everybody is sending off all those really bad vibes, right? And then, like, the earth explodes and it's, like, a serious bummer.[/color]

Borger King: Have it our way, your way is irrelevant.
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom