Pogledaj jedan post
Old 08.03.2012., 06:50   #17
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Adadjo, canım, hvala !

To je glavni razlog zašto sam i dalje u fazi priprema za maraton.
Ako te nešto bude podstaklo da postaš ovde - imaćeš jednu čitačicu iz senke
Kreni s gledanjem, pa ćemo razgovarati, da postoji dijalog, ne samo monolog.

Quote:
LeptirićŠarenić kaže: Pogledaj post
Sad prikazaše nešto na OBN što je trajalo cca 30 minuta? Nisam pratila seriju uopšte, ali kako se završilo pretpostavljam da je kraj, meni besmislen pošto nisam u toku

Ako nekom treba mogu ga poslati na PP.
Na yt johovaca2 skida Dolinu vukova Zasjeda od 85. ep (do tada je netko drugi redovito skidao, ali su mu blokirali klipove) i do 89te su sve trajale cca 90 min, znači cijele. Obn nikad nije cjepkao epizode. Vidim sad da od 89te do 94te traju po 40ak minuta (?) ne znam je li tako i u originalu ili su ipak obn-ovci dijelili na dva dijela. Obično na kraju sezone (ovo što sad prenose je KV Pusu iz 2007.-2008. mislim da nije i 2009.) završavaju Polatovim ubojstvom za koje se na početku sljedeće sezone ispostavi da je bilo lažno, ili je bio ranjen i sl. Ugl. serija se u Turskoj nastavila i nastavlja i dalje, šteta što nisu obn-ovci otkupili još. Nadam se da hoće. Inače, što se tiče ovih naših prostora tj Regiona () serija je daleko najpopularnija i najgledanija u Makedoniji (Makedonci imaju najviše klipova na yt sa solidnim brojem pregleda), pa u Bosni. Srbija i Hrvatska nisu prikazivale. U svakom slučaju hvala obn-u.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Odgovori s citatom