Tema: Konformizam
Pogledaj jedan post
Old 21.03.2007., 20:11   #17
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
zašto misliš da je konformizam uočljiviji ovdje nego na drugim forumima?
na muškom kutku je konformizam najuočljiviji.
inače, to je tema za psihologiju. ako tamo nije zaživjela, zašto bi ovdje?
i zašto je to na rubu znanosti? samo zato što, prema tvom mišljenju, najviše konformista ima upravo ovdje?
Konformizam je meni najuočljiviji baš ovdje. Rub znanosti je specifičan po svojim temama (naravno ). Netko tko želi pisati po tim temama mora ili imati dovoljnu količinu znanja ili se konformirati. Budući već neko vrijeme pratim rub mogu reći da mi se čini da je više ovih drugih, mada se i netko tko posjeduje znanje može ponašati konformistički, iz nekih drugih razloga.
Znači postoje oni koji :
- imaju znanje i nisu konformisti
- imaju znanje i konformisti su
- nemaju znanje i nisu konformisti
- nemaju znanje i konformisti su
Pronađite se

endi je jučer otvorija onu temu, pa daj molim te, čitala si postove, ajde reci da neki ne viču -konformizam-.
Da se vratim na specifičnost Ruba…

Verzija 1
Otvori se nova tema, uvod je tu, ide prvih par postova koje napišu oni prvi ili drugi iz gornje podjele, sve se kaže i onda šta? Obično slijedi čat, oftopik, spam….priključuju se treći i četvrti iz podjele i onda je fešta

Verzija 2
Tema je tu, uvodni post i feeeeštaaaa !!!

Pitanje je zašto konformizam, ovdje, nailazi na plodno tlo?
-zato šta se ovdje radi o borbi, a u borbi se ne pita znadeš li, već jel’ si sa mnom ili protiv mene. I onda se stvaraju grupe. Tim grupama konformiraju novi pojedinci. Stvara se pritisak grupe itd, itd…

Zašto se radi o borbi?
-zato šta neki ljudi jednostavno ne mogu prihvatiti činjenice (znanstveno dokazane) već u želji da se istaknu pribjegavaju nekim kvaziznanstvenim teorijama i metodama koje su usputbudirečeno( ) ponekad vrlo iritirajuće, izazivajući revolt onih drugih i eto…

Tema je za psihologiju, tamo nije zaživjela, neće ni ovdje

Na rubu je znanosti zato šta sam je ovdje otvorija .

Muški kutak je za pičkice i one koji se tako osjećaju. Tamo se uočavaju svakakve stvari, a ne samo konformizam.
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je

Zadnje uređivanje dataX : 21.03.2007. at 21:13. Reason: fucking shit
dataX is offline  
Odgovori s citatom