Pogledaj jedan post
Old 06.02.2005., 05:10   #4
Necu da hvalim Novi Sad jer je najlepsi bez konkurencije . Doduse ,nisam se bas naputovao po ex YU ali...

izdvojio bih Ljubljanu. Bio sam svega nekoliko dana ali mi se cini kao jako lep, prijatan i miran grad. Nema neke frke, zurbe, opusteno... dobar(jedini koji znam) YU klub Viking, a pored njega neka bosanska kafana. Prvo smo se urokali u kafani (doduse malo ko je pio alkohol, sem nas naravno ), a zatim u klub.
Ljubljanski grad (valjda se tako zove ta tvrdjavica gore) je divan. Pa jos taj muzej sto se gradi ispod . (valjda je muzej, jebem li ga) Malo se zajebano popeti bez auta ali ajde...

Banja Luka, grad pun zelenila, cevapi , rodbina, stalno sam tamo pa mi prirastao za srce Onda jos juznije... Mrkonjic i okolna sela, dva divna jezera - Balkana, pa malo zapadnije ledena reka Sana, ma nesto predivno. Priroda .

Beograd, prica za sebe. Guzva od 6h do 20h, prava metropola. A nema sta nema, sto bi narod rekao - sve od igle do lokomotive.
Ada Ciganlija je predivna. Pa jos kad se skupi par 100000 ljudi, a od toga bar 5000 brutalnih

toliko za sad...
Boda Tajson is offline  
Odgovori s citatom