Pogledaj jedan post
Old 06.01.2008., 21:51   #27
Quote:
zarana kaže: Pogledaj post
Darmar, hvala na pozivu! (makar kava)

Dakle zanima me vaše mišljenje u vezi slijedećeg: izgraditi u blizini Zagreba (cca sat vremena vožnje) malo app naselje drvenih kućica sa restoranom.

Koliko bi vas interesiralo provesti npr. vikend u prirodi u iznajmljenom app tj.kućici, gdje nema velike gužve. Možete kuhati i ne morate, imate roštilj, šećete šumom, zimi upalite kamin, možda se sanjkate...

Nema luksuza, ali je uređeno ukusno (znam da je diskutabilno), toplo, čisto...
Ovdje možda i pročitate knjigu...mogla bi još...ima li zainteresiranih za takvo što?

Razmisljala sam...velike su to pare...ali ako to sad zanemarimo...bili ja dosla?
imam dvoje male djece i jako volim otici na produzeni vikend. Volim ici i na nova mjesta, ne previse udaljena. Pozicija mi odgovara, par sati voznje (ja sam u Slavoniji), samo mi fale sadrzaji, klincima treba bazen, igraliste, domace zivotinje...sve im brzo dosadi. To ne znaci da mora biti u sklopu apartmana ali na 15-20 minuta voznje ok ili bar neka teta cuvalica da mogu gledati u prazno.
Poslovno...ja bar 2 x godisnje idem sa kolegama na capacity building. To je nesto kao team building ali se ne penjemo po uzetu, ne jedrimo i slicno. Mi smo uvjerenja da se dobar tim stvara dobrom komunikacijom i iskrenim odnosom pa onda na tim nasim okupljanjima radimo na svojim vjestinama komunikacije, medjuljudskim odnosima, rjesavamo ono sto ne stignemo u uredu, stratesko planiranje...i za to uvijek trazimo mirna mjesta na osami sto dalje od civilizacije. Treba nam jedna soba za rad, terasica ako je toplo, 3 obroka i kava u neogranicenim kolicinama. Ovo sto pricas bi bilo idealno. Ne znam kolika je potreba za apartmanskim naseljem. Mozda da napravis 2-3 kucice, vidis kako ide, sta se trazi pa onda razvijas dalje
Zaposlis jednu osobu koja bi brinula o gostima u tih par apartmana- kao domacica, kuha sta zelis, na ruku je gostima...
darmar is offline  
Odgovori s citatom