Pogledaj jedan post
Old 25.06.2008., 19:46   #30
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Ma daj se osvjesti! Ti citas cosmo? Plavusa? Nikad o nicemu takvom nisam razmisljao s nijednom curom. Cak mi OVO nije ni smjesno. Vise neki pokusaj da se prikaci muskarcima etiketa.
Kad sam s curkom mislim o tome koliko smo slicni. Uzivam u vremenu provedenom s njom. Nije mi vazno ni gdje sam ni sta radim, cura mi je centar svijeta i jednostavno uzivam. Nemam vremena za te pizdarije u glavi. Koji roditelji, koji prijatelji??? O cemu ti pizdis? Bas me briga kako ce joj stajati vjencanica, za mene je dobra i kad je gola. I kad je trudna... Kad volis, volis i nista ti nije nbitnije od one koju volis.
Ako si postavljas neko od ovih pitanja onda nemas curu nego trofej. I moras se zamislit nad sobom.
ma svaka čast majstore . evo pročitaj još jednom ovo i sve ti je jasno. nisam imao snage ni pročitat ovu glupost do kraja i čudi me upoće da je cosmo ispljunuo takvo nešto, ja sam mislio da su to ozbiljnije novine. cure ako vjerujete u ovo onda bi vam bilo bolje da promijenite seksualnu orijentaciju.
loudmouth is offline