Pogledaj jedan post
Old 25.07.2012., 17:27   #144
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
pa sad pada kiša ko šašava. bar je napala kod mene u podravini
U Slavoniji suša ko u Sahari ( radio sam na rubu Sahare ) ! Dio kukuruza se može zaorati ili pokositi da stoka pojede list , ako gazda ima stoke ! Rođak mi reče da je u Baranji isto jad sa kukuruzom ! Soju sam jučer gledao niti je narasla niti ima mahuna !

Jedan seljak je na radio rekao da su nas pogodile 3 nepogode ; mraz , suša i ministar Jakovina ! Sada se mogu slati primjedbe na Nacrt Zakona o poljoprivrednom zemljištu kojeg je Ministarstvo na čelu sa Jakovinom stavilo na internet !

Umjesto pisanja pod šifrom na Forumu sada svatko može Ministarstvu i g. Jakovini napisati što misli !

Moj im je prijedlog da svoj Nacrt Zakona recikliraju u toaletni papir ! Drugi je prijedlog da parlamentarne stranke , nezavisni zastupnici i zastupnici nacionalnih manjina formiraju Povjerenstvo za pisanje više zakona ! Idem još dio teksta iskopirati i sutra im šaljem ! Danas sam sakupljao adrese od sjedišta stranaka , od don Grubišića , koji je sa još jednim zastupnikom nacionalne manjine formirao klub zastupnika ! Time dobivaju veću minutažu govora u Saboru !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom