Pogledaj jedan post
Old 03.03.2014., 21:25   #2
Smile Probijanje leda ;)

Osamljen, sramežljiv, miran, tih i povučen dečko... 24. Prosječnog izgleda. Geek. Osjećajan, prekrasne duše i toplog srca. Traži djevojku za ozbiljnu vezu. Onu koja vjeruje u ljubav, ali koja to može i dokazati. Onu kojoj je na prvom mjestu ljubav... Ljubav iznad svega. i koja vjeruje da ju barem ja ne bi nikada prevario kada bi ju zavolio. Ona čije oči prodiru do srca, a ne staju na površini. Onu kojoj ne smeta moja osamljenost i povučenost. Onu koja bi mi unijela svijetle boje u život i maknula sive oblake svijetlim zrakama sunca. Onu kojoj nije teško reći: Volim te. Onu koja bi mi bila potpora u teškim trenucima, potpora koja mi je nadasve potrebna. Onu kojoj bi mogao vratiti svu pažnju i ljubav koju mi pruža deseterostruko. Onu koja se može rasplakati na senzibilnim filmovima. Osjećajnu, nježnu, pažljivu, mirniju... Romantičnu djevojku. Koja vjeruje u bajke i koja ih još uvijek zamišlja.

Ne tražim ništa posebno od izgleda. Tražim prosjek... Ja sam prosječan i mislim da je realno tražiti prosječnu djevojku. Ali ja gledam osobu kroz površinu. Gledam u dušu i srce. Tražim djevojku koja umije i koja je spremna voljeti.

Nudim neizmjernu vjernost, svoje srce, pažnju, osjećaje... nudim sve samo za jednu stvar... stvar koja se zove ljubav. Moguća razmjena slika na početku da jedan drugoga ne zavaravamo i da ne gubimo vrijeme. Ne mogu stalno pisati originalne tekstove, stoga to niti ne očekuj. Ali niti ja ne očekujem originalne poruke. Meni je potrebna samo ljubav, a ako si ti djevojka kojoj je isto potrebna samo ljubav... slobodno se javi. Nemam nikakve kriterije. Sve što tražim je prosjek.
__________________
"I will rather share one lifetime with you, than face all the ages of this world alone"
Even after all this time The sun never says to the earth, "You owe Me."
Look what happens with A love like that, It lights the Whole Sky.
nino2061 is offline  
Odgovori s citatom