Pogledaj jedan post
Old 25.03.2014., 20:51   #15
Tražim novo društvo sa zajedničkim interesima za razgovor o svim temama i druženje. Može prvo virtualno, pa onda uživo ako se naravno poklopimo i odlučimo naći. Naglašavam kako tražim prijatelje, ne vezu jer imam dečka.

Općenito:
Vesela sam i pozitivna osoba. Obožavam se smijati, i volim ljude sa dobrim smislom za humor. Komunikativna i druželjubiva sam.
Kreativna sam duša. Volim dizajnirati, crtati, uređivati, modelirati, tipkati, programirati. Grafički dizajner sam po struci. Volim životinje. Nisam snob. Jako sam osjećajna osoba. Plačem na sve vrste filmova (i na sretne i na tužne krajeve). Nisam nacionalist, niti rasist. Ne osuđujem knjigu prema izgledu, prvo pročitam pa tek onda prosudim, jel mi je dobra ili ne. ---> govorim za ljude.
Ja sve volim i u svakom čovjeku vidim nešto pozitivno i dobro. Ne gledam na ljepotu i nisam materijalist.
Jako sam skromna, i volim sve dijeliti sa drugima čak i hranu. Novac mi ništa ne predstavlja u životu. Volim pomagati ljudima i životinjama i biljkama. Iskrena sam i direktna, sve kaj mislim odmah kažem. Nisam sponzoruša, niti se oblačim u minjake, usko etc. Po prirodi sam sramežljiva neko vrijeme dok me se ne upozna, otvaram se postepeno s vremenom.Ne dijelim ljude na siromašne i bogate, lijepe ili ružne. Svatko je lijep na svoj način. Danas si bogat sutra si siromašan i obrnuto. Volim slušati ljude i davati im savjete.

Hobiji:
Volim se šetati na duge rute, volim se rolati,voziti bicikl, plivati, volim ići na izlete i u prirodu.
Obožavam fotografiju, sve vrste fotografija. Zasad sam samo amater, ali volim i uređivati fotografije profi sam u tome. Obožavam Photoshop to mi je moja omiljena virtualna igračka uz sl

Igre:
Igram sve vrste online igara, najdraže su mi ratne.

Sport:
Obožavam f1. Pratim motors tv i x games. Ponekad pratim nascar i wrc kad uvatim vremena. Obožavam motore i brze aute mada to možda malo čudno zvuči za djevojku, ali ni bitno hehe.

Moda: obožavam modu, volim haljine i tutu šoseve više od štikli.
Volim modele i divim se njima.


Spolovi:
Prihvaćam sve vrste osoba i gej/bi/str8, i bolesne, i invalide, nepokretne, nebitno mi je stvarno, glavno da je osoba dobra u duši, da želi sebi i drugima samo dobro, da je zanimljiva i da ima normalan pogled na svijet.


Glazba:
Obožavam elektronsku glazbu, najviše uplifting trance. Ponekad okrenem na ambient ili chillout, ili pak filmsku glazbu. Slušam pjesme koje nose neku poruku u sebi ili lijepe lyrice. Slušam i gothic metal, pa ako ima netko da sluša istu ili sličnu glazbu, kao ja može mi se slobodno javiti.


Ako imaš bar nešto od ovoga zajedničko sa mnom. Nije mi bitno jel si ž ili m ili ono, javi se slobodno
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom