Pogledaj jedan post
Old 19.08.2003., 05:03   #4
Re: Imate li u diaspori drugačije sexulane pobude.

Quote:
FANCY kaže:

Ovdije se susrećemo ne sa gomilom nego sa katastrofalnom gomilom ,časopisa, filmova,poruka,traženja,nuđenja,reklama a sve to na sexualnoj bazi tipa Tereza Orlovski Geprüft. Svatko tko gleda TV i čita novine zna o čemu zborim. Jednostavno ste bombardirani svaki vikend nakon 11 ili 12 sati u reklamama kad se daju neki bolji filmovi a oni ih svakih 15 mi prekidaju(mrzim ovo mrzimmmm).
Dali na vas utiče sve ovo na neki način.
Kad bi TV, filmovi i casopisi utjecali na seksualnu orijentaciju, tada homoseksualci uopce ne bi postojali. S obzirom da se o homoseksualnosti otvoreno govori tek u zadnjih 20-ak godina, sto je onda utjecalo na ljude da ih pretvori u homoseksualce prije toga? Kao sto konstantna poplava hetero-orijentiranih oglasa, filmova, slika, reklama, itd, ne moze od homoseksualca napraviti heteroseksualca, tako ne moze biti ni obrnuto, da od hetero napravi homo. Ili to imas u sebi, ili nemas. Ili ces to potiskivati, ili neces. Filmovi, reklame, casopisi, itd mogu jedino ohrabriti nekoga da 'come out of the closet', ali nece nikoga radikalno promijeniti.

Quote:
Kao što znamo čovijek se mijenja svremena na vrijeme i prilagođava a isto tako ga privlače neke stvari da ih isproba ili su mu jednostavno dosadile one stare i želi nešto novo.. Ovo je više psihološka igra koja je donekle bila nepoznanica u vrijeme 80-ih ili 90-ih kad smo bili tog puberteteskog doba i nismo imali ni dio ovog što se danas ima na raspolaganju po pitanju sexualnog vaspitanja.
Ne znam kako tebi, ali meni je dovoljno promjeniti poziciju... a ne i to koji me spol privlaci...
Seksualno obrazovanje nema veze sa seksualnom orijentacijom. Dok odrastas, svidjaju ti se ili curice ili decki. Ili jedni i drugi Mozes se jedino sramiti sto ti se svidja 'krivi' spol, mozes to i pokustavati potisnuti i prisiliti sebe da se pokusas zaljubiti u 'pravi' spol, ali... istina kad-tad dolazi na povrsinu.

Quote:
Pa recimo odnosi kojekavih lezbo ili gay parova u vašoj blizini i suživot sa njima kao nekom tko nedijeli iste skolonosti kao vi, nebitno može se radit i o sadistima, mazohistima, swingerima itdd...itdd,,,
Uopce me nije briga sto drugi rade u svojim krevetima, sve dok me ne pokusavaju prisiliti da im se pridruzim.
Suzivot s njima mi je izvrstan. I nitko ne zna bolje gay-viceve od samih njih. Dapace, cak imamo iste sklonosti - i meni i njima se svidjaju decki

Quote:
Imate li vi svoje mišljenje o tomu i dali ste zadržali ono što ste donijeli iz svoje zamlje po pitanju sexulane sklonosti ili aktivnosti ili ste se zainteresovali za nešto VIŠE..
Zadrzala sam ono s cime sam rodjena, tj, heteroseksualnost. Jedino sto su mi se otvorile okice i shvatila sam da homoseksualci i lezbike nisu nikakva seksualno izgladnjela cudovista koja zele povaliti sve sto im prodje ispred nosa, vec obicna ljudska bica koja su definirana svojim intelektom, smislom za humor, velicinom srca, prijateljstvom.. i na kraju, svojim seksualnim opredjeljenjem. Kad se s nekim sprijateljim, njihova seksualnost mi je najmanje vazna, jer bez obzira da li su homo ili hetero, nemam namjeru spavati s prijateljima.
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom