Pogledaj jedan post
Old 30.07.2010., 07:53   #6
Quote:
Tamo neka kaže: Pogledaj post
Moram replicirati. Bude, ako naleti na krivog policajca. Mislim da se to mnogima dogodilo ali nemaju svi znanja ni sposobnosti reagirati u navedenom trenutku i izboriti se za sebe. Znam osobu koja je prošla kroz zeleno a policajac je tvrdio da je prošla kroz crveno. Osoba nije imala svjedoka jer je bila sama u autu, a policajac je službena osoba i njegova riječ ima prednost. Ok, izgubljena duša ima svjedoka pa će joj nadam se priča drugačije završiti.
Od 5 ljudi koji prođu kroz crveno, 4 će reći kako je bilo trepčuće zeleno. Mi nemamo normu i nije nam cilj nabijati bespotrebne kazne. Uostalom, pravih prekršitelja će uvijek biti. Zašto onda izmišljati?


Quote:
st_sonic kaže: Pogledaj post
Šta i ja. Iskidaj... hahah a neznan, baš čekan da ti ovaj drot odgovori. E i drot reci meni šta da očekujen, kazna za pojas (500kn) je završila u smeću prije 5-6 mjeseci... Od tada mi ništa nije dolazilo...
Doći će ti, bez brige. Doći će ti zamjena novčane kazne kaznom zatvora. U ovom slučaju - 1 dan zatvora. Ako se na to oglušiš, pokucat će ti na vrata ili će raspisati potragu za tobom, pa će te već negdje pokupiti.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom