Pogledaj jedan post
Old 30.01.2004., 11:43   #15
Quote:
baka kaže:
ULIČNI....

Pretpostavljam da si pročitao temu: Ok, ovo me već počinje zabrinjavati.
Odnosno, nadam se da ti je okulist i izmjerio očni tlak.Naime, to ne spada u rutinski okulistički pregled.
Pa ako ti nakon kapi i masti (za koje ti je Vilko dobro rekao da stavljaš navečer, jer se mast razlije po oku i onda slabije vidiš), idi opet okulisti i neka ti naprave sve što treba, odnosno zatraži mjerenje tlaka.
Bako ne mogu zamisliti ,da bi otisli opticaru,a da vam ne bi izmjerio tlak pogledao za bolesti koje su ceste kao i zapaljenje ili alergiju ocih.
I onda pregled posle za naucale ako je potrebno.
To je red normalno kada se ide opticaru.

U meduvremenu ja sam bio jucer jer imam mnogo problema sa vidom, glavoboljom kao i vrti mi se i blijesti i muti pred ocima...ali imao sam i prije slicno i moram jednom godisnje na kontrolu.

Bio sam prije 3 mjeseca vidjeti specijalistu....ali isao sam za sigurnost za ocni tlak ...prije 5 godina sam imao oko 28 ,ali je prestao...jucer sam mjerio i imam pritisak 14, sta je odlicno.

Naocale za citanje su mi ostale iste ,ali eto sa godinama kazano mi je prvi puta da cu uskoro trebati daljinske , jer kada odem od komputera do televizije muti mi se pogled, ali probati cu jos jednu godinu bez njih.

Inace moji problemi kako i Vi znadete mozda i sami? ,vrtnja i sagibanje daje vrtoglavicu je radi medicine za visoki krvni tlak.

Inace neurologist mi je kazao (a i ocekujem novi MRI) ,da je diseast "Arachnoiditis".....kriv za mnogo toga jer nervni kanal radi cuda.

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014

Zadnje uređivanje Vilko : 30.01.2004. at 12:18.
Vilko is offline  
Odgovori s citatom