Pogledaj jedan post
Old 03.11.2011., 00:13   #19
Quote:
fandjo30 kaže: Pogledaj post
Nadam se da te tata dovezao iz skole i da si kupio novi broj Auto Kluba.
Nemas ti meni decko sta da dokazujes i da me ubjedjujes sta ja imam a sta nemam na autu.Za razliku od tebe nije mi ga kupio tata nego ja ,tako da znam sta sam kupio i sta porucio.Sledece,
Golf5 sa 105ks nije nosio oznaku 1.9 TDI nego samo TDI,za razliku od tebe sam ga vozio 4 godine.

Znam si frustriran kvarom sa tatinim autom i da mislis da je uzrocnik DPF filter ,medjutim zao mi je sto si bio lose srece te ste dobili robu sa greskom...desava se.
Ima jedna pogovorka ili kako vi kažete uzrečica ili tako nešto - a ona glasi :

Nikada se ne raspravljaj sa budalom, jer će te prvo spustiti na njegovo nivo, a onda će te dotući iskustvom.

Zbog toga tvoi komentari kao (tata kupio ovo-ono, frustracije, sreća-nesreća) i ostale budalaštine OSTAVLJAM SAMO TEBI, nekako ti priliče, čak šta više i ne znam zašto si besan, u nijednom postom te nisam navredio.

E sad diskusija je bila oko DPF filtera u Golf 6 1.6 TDI CR 105 - ima li ga ili ne.

Ja sam ti pokazao specifikacije moje 6-ce, koju valjda i ti imaš, a ako ne znaš gde se nalazi pogledaj u gepeku sa leve strane ili u servisnu knjižicu, a isto ako si ga kupio u kešu - tu specifikaciju možeš nači i na pro-fakturi i prikaži je ovde kao što sam ja uradio sa mojom.

I šta ti sad nije jasno, forum za automobile, diskusija o konkretnoj stvari, mislim stvarno ne znam koi je tvoj problem, ja se malo šalio u granicama normalnog, da eto ne bude sterilna diskusija - ima DPF, nema DPF, ima DPF, nema DPF......

E sada ta mala doza sarkazma ako ti je zasmetala j... ga, ali nisam mogao odoleti tvojim komentarima od tipa(kad sam ga kupio novi nije imao slova TDI i neke slične nebuloze)....ALO BRE koi novi Golf dizel nema slova TDI, pa zato i ona šala sa G5 i 1.9 TDI.....

....nego kad smo kod Golfa 5 dizel, kako ono reče (Golf 5 dizel nije nosio oznaku 1.9 TDI nego samo TDI, za razliku od tebe sam ga vozio 4 godine).

Epa mali i tu grešiš...... IZVOLI




Sad idi a pošto si bosanac može i ovo i idi svojoj mami, i nemoj čekati toliko dugo da bi otkrio DPF u svojoj 6-cu, kao što si tek sad saznao da je postojala oznaka 1.9 TDI na 5-cu.

p.s. Pošto sam te malo prosvetlio oko G5, nadam se pristojnom ponašanju, a ako si neki klinac mani se ove diskusije ne ide ti.

@STINGer - Nije u redu u istu rečenicu stavljat - pisanja ćirilice i pizdarija

Bok, Поздрав
pezetka is offline  
Odgovori s citatom