Pogledaj jedan post
Old 15.08.2012., 20:37   #4
pa imaš kak si napisal te 90 i 110ks, ajmo reći 'starije' verzije

poslije su došli 101, 115, 130 i 150ks, ovih najslabijih ima najviše jer su bili najjeftiniji

ja imam boru(znači isti k), 220000km i najveći izdaci dosad su bili servis na 180t km(ali zato postoje u ovlaštenom 4+ akcije di jeftino možeš dobiti original dijelove i garanciju te se ne isplati zajebavati kod nekog lokalnog u garaži) i kuplung set, mada nije ni čudo da je original izdržao 200t km s obzirom na 150ks

potrošnja se kreće od 6l ali zato može i popiti 10l bez problema ako baš hoćeš, ovjes je tvrd kao i na svakom vw-u ali tome vjerujem pridonose i gume 225/45/17

dijelovi nisu pretjerano skupi, zadnje sam mijenjao kočione pločice, ATE npr. prednje 350kn, zadnje 250kn...

auto je stari kupio nov, ja ga naslijedio i nemam nikakvih zamjerki, ima nešto bolju opremu, sve od elektronike radi i kaj se toga tiče sve 5, zapravo mijenjao sam mikroprekidač na vozačevim vratima, oni znaju zajebavati

prije kupnje dobro provjeriti, ako nije uvoz možeš kod ovlaštenog sve doznati, na tehničkom kilometražu

uglavnom sretno
tomi0806 is offline  
Odgovori s citatom