Tema: Tuš-kabine
Pogledaj jedan post
Old 03.05.2007., 20:06   #3
Quote:
zico_zg kaže: Pogledaj post
ako je kupis, za 6mj do godinu dana ces je bacit van! garantirano!
kao prvo, te kabine nemaju svoju pumpu vec je sve na pritisak vode (znaci, na masazu zaboravi), zatim, oni masazni sustavi su plasticni, oblozeni nekakvim zeljezom koje hrđa nakon par mj (ne ocekuj za te pare kvaliteni sustav)., a ono najbitnije je sto te jeftine tus kabine nemaju sustav za prociscavanje od kamenca, a da ti samo napomenem, samo taj sustav koji se naknadno ugradi kosta između 600-1000 eura (to vec imaju ugrađene kabine koje kostaju od minimalno 20000 na dalje) van hrvatske, za cijenu ovdje ni ne pitaj. da ne pricam o ventilaciji u tim kabinama koja je katastrofalna

ne kostaju masazne tus kebine bezveze 20000kn, sve ispod 10000 je "made in kina", za 12-15 se nađe ok. samo za primjer.. obicna tus kabina, sa kaljenim staklom, 90x90 od kolpasana kosta 4000kn.. samo tus kabina, a traje dozivotno, sad si zamisli koja je kvaliteta hit jeftinjaka.

sve koje poznajem da su kupili te jeftine masazne kade su je izbacili za godinu dana, jer vise nije bila u funkciji.

a jos jedan podatak.. te kabine se iz kine nabavljaju za stotinjak eura i manje.. pa sad ti procjeni koliko to vrijedi

za 3000 kupi obicnu, od kolpasana, koji je no1 u kvaliteti imat ces kabinu dozivotno
Jel ti radis u jednoj od trgovina koja prodaju sanitariju ili ovo pricas iz iskustva svojih poznanika ? Rekoh da na masazu ne racunam, kaljeno staklo plastika naokolo, neznam sta se tu moze pokvarit jedino sto mi moze biti sumnjivo je ta pipa odnosno tus, tj. mogucnost zamjene ako se pokvari, bez sustava protiv kamenca i ventilacije u kabini sam zivio 30 godina pa mislim da mogu i dalje I btw. opet mi je bar 2x ljepsa od te kolpasan za iste novce
tona07 is offline  
Odgovori s citatom