Pogledaj jedan post
Old 24.10.2010., 12:33   #70
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Ja se s ovim tvojim postom slažem.

Samo ne mogu ne primijetiti, kao ni Silencium, da nisi imala potrebu ovo boldano reći Lavu Karlu (ne vadi se da nisi vidjela, na istoj je stranici kao i naši), ali si odmah nas proglasila ogorčenima.
Jebad ga Perso, nisam čitala Lava, tebe volim pročitati i onda su se druge nadovezale kao da ste na šanku i da nazdravljate s gemištima u to ime.
I sama znaš da je Lav po mom ukusu malo premekan i supozitorijski podilazi mišljenjima žena ( Lav oprosti, drag si mi na drugi način i kažem ti kad se slažem s tobom, ali evo ove žene su me natjerale da pročitam i tvoj post i bogme si ga zas(t)ra(ni)o).

I da Perso, ako niste ogorčene, ako je moje mišljenje krivo, kaj se onda toliko truditi drugima i meni opovrgnuti činjenicu.

Eto bingo kaže da sam ja muško sa tikvanjima gore i bez krastavca dolje...i kaj bi sada trebala poslat sliku cjelog stasa i duše da nekom nepoznatom dokažem da sam, kako je Emy jednom rekao dobrostiva.

Ali oftopicarimo...

Pa ću opet da sve bude LA ponoviti, ni muškarac, ni žena ne ostavljaju nikoga zbog nekoga, nego samo zbog sebe.
A brak je osim ljubavne zajednice i matrijalno-moralno-sudužnička ustanova sa obavezom odgoja djece i dugom tradicijom, pa kada M/Ž, stave na papir dobitke i gubitke onda se ispostavi da je otvaranje još jedne, nazovimo je sestrinske tvrtke najbolje moguće rješenje. Krivci u braku su odgovorni podjednako, znači i prevaranti i prevareni, a ljubavniK/ca, ne preljubnik/ca, moraju znati u što se upuštaju.
Normalno da kod žena taj ružičasti veo je teže skidljiv i rado odlaze u Barbi bajku sretno vjenćanog para i Kena koji će je nositi kroz život, ali bajke ne postoje, a i Kenovi žele partnera koji će ih nositi i voditi kroz život.
I ako smo baš željele izjednačavanje, moramo i prihvatiti da su i muškarci prestali biti ti koji će voditi vjećno i oni nekad žele biti poput žena nesigurni, tužni, jadni.....i govnasto je od nas ako očekujemo da kada smo mi takve da je to normalno stanje i da ga trebaju razumijeti, a kada su oni takvi da su gliste, koje je eto mater razmazila......(majketimile što si glistu izabrala, ako nije vrijedila, da je se preodgoji?)
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom