Pogledaj jedan post
Old 24.12.2010., 15:47   #1765
Quote:
Aurora205 kaže: Pogledaj post
e pa bas ne bi rekla za hodze to sto pisete,ja sam ga isla potraziti al nisu mi dali do njega nikako...ako je neko doso do njega nek mi kaze kako i na koji nacin...
Kad trebaš pomoć teško je doći do nekoga tko će te saslušati i razumjeti..obično kao po nekom pravilu dođeš do onih koji problem naprave još većim..Moje iskustvo;(neko vrijeme sam radila s ljudima pružajući podršku u duhovnim vježbama) na jednom seminaru duhovne obnove upoznala sam osobu koja je imala puno probleme..problem je pokušala rješiti nekim tehnikama reiki..liječnici su je liječili velikim dozama lijekova...danima je samo spavala..muž je radio i brinuo se o djeci i njoj..počela se oporavljati, smanjene su doze lijekova, počela je raditi..a onda pročita oglas o hodži negdje u Bosni i zajedno s mužem krenula na tretmane..između svega se kolebala; nije bila sigurna da li čini ispravno..nije se smjela povjeriti svećeniku; nazvala me i sve priznala..pitala što da radi s piramidama i drugim predmetima koje je dobila..nakon par mjeseci završila je u bolnici. Doktori nisu mogli utvrditi o čemu se radi..operirali su joj glavu, spašavali iz kome...

Postoje ljudi koji tvrde da su im neki "skidači" pomogli...osobno u to ne vjerujem.
Dinka_777 is offline  
Odgovori s citatom