Pogledaj jedan post
Old 11.03.2006., 16:43   #4
Quote:
corso kaže:
Po slici je dosta loše vidi se da je dosta propalo.Sužen je kanal i ona rupa gdje je živac je skoro nestala.Bole me leđa,kukovi, koljena u zadnje vrijeme i zdjelica sa prednje strane.Prije kad bi popio tabletu protiv bolova (npr.knavon forte)bio bi kao nov ali sada me već boli preko tablete ali ih pijem rijetko tako da se nisam naviknuo na njih, pa da zato ne djeluju.Išao sam kod kiropraktičara ali slabo je pomogao(10 puta).Kad je vidio slike rekao je da je za sad to to ali da dolazim dalje dva puta mjesečno.
Procitaj i pogledaj link sta sam prilozio ...ima ilustraciju i graficke slike koje je lakse razumjeti.Vjerojatno je da si sada u "zapaljenju"....kada trebas antiinflamatori...o kiroprakticaru ne cu staviti komente ...pogledaj gornji koment trazi se kiropraktor/ca pa si onda promisli "sta je istina"....i da li ce te on izljeciti....ili pomoci...kiropraktor je za zdrave osobe koje vole da im netko pritisce ledja i misice i kada cuju da zapuca misle sve je doslo na mjesto.

Kiropraktor moze samo zdravo tjelo drzati u "TONU ali ne i lijeciti degenerirane
zglobove kao i kraljeznicu...eventualno moze malo smjestiti "sta drugi zovu nerv"maskuloskeleton povredu....kada bi mogli namjestati nerv ...pa ne bi trebali neurosurgente ili ortopede specijaliste.

Ja imam poslije druge operacije dva nerva ukljestena L5 & S1...i to je za stalno,nista ih ne ce niti itko moci pomaknuti, jer su u facet joinu....isto tako na cervikal C7 - T1...ne mogu micati vec 4-5 tjedna desnu ruku ,a da ne govorim o bolovima, iako sam dobio stereoid injekciju to je za rame, ali za nerve u vrtnoj kicmi nema nista....cekam svoj red za neurosurgena, i daljni test za test nerva..da se vidi gdje je ukljesteno.

A tko ti je kazao da izgleda tako lose?

Cak i lijecnici opce prakse nisu najbolji citaoci X-raya, oni vecinom samo procitaju report, sta dodje sa x-ray....vjeruj mi veoma je tesko "znati i vidjeti X-ray"....osim za one koji rade sa time svaki dan.
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom