Pogledaj jedan post
Old 23.05.2005., 17:16   #11
moj otac vec 4 godine ima rak..
nazalost je kod njega izljecenje nemoguce jer su metastaze na limfnim cvorovima i sada na plucima..
par godina je isao na kemoterapiju i cijelo vrijeme je uzimao razne prirodne stvari i jako dobro je podnosio terapije .. znaci fizicki..
pokusati cu se sjetiti sto sve je uzimao:
-tahebo caj (vec gore naveden)
-aloe vera (mozes u ljekarnoj dobiti.. 100% sok.. bar tu u njemackoj moze)
- od same aloe vere (znaci kaktusa) se moze napraviti nekakav lijek.. ako te recept interesira budem pitala mamu i saljem ti ga na pm.. isto tako imamo par kaktusa pa kad bih dolazila u cro mogu ti ih i donijeti)
- jaja od prepelice (ne peci ne kuhati nego ih onak popiti)
- svedska grancica ? mislim da se tako zove
- ciklu
- bah nemrem se sjetiti al od pcela isto nesto..

isto tako zena od brata je imala rak koji je na srecu izlijecen.. ona si je pravila nekakav saft od gljiva.. ako te interesira mogu je pitati sta je tacno koristila..

-po mogucnosti smanjiti ili ako je moguce prestati jesti meso..
-makrobiotika

u srijedu idem u posjetu kod svojih pa bih ti za vikend sve tacnije mogla napisati ako zelis.. u biti cu telefonirati sa svojima danas sutra pa bih mogla pitati i detaljno ti napisati...

i sto je jako bitno: pozitivno razmisljati! (znam da je u takvim situacijama to tesko ali vjeruj mi jako je bitno.. ona sama ne smije odustati nego se boriti)

zelim joj puno srece i snage a i svima vama jer jako dobro znam kako je sve to tesko za nju pa i za ljude oko nje...
__________________
maybe this world is another planet's hell.
kat is offline