Tema: Tanka kosa
Pogledaj jedan post
Old 30.06.2007., 15:11   #43
Quote:
_ANDY_ kaže: Pogledaj post
ovak, mislim da ima negdje sigurno ovakve teme ali ja bi da čujete moju situaciju.
kosa mi je tanka i nakon pranja mi izgleda tako opušteno i rijetko iako nije rijetka..probala sam koristiti pjenu,ali od nje mi je kosa za 1 dan već zrela za pranje i počne mi malo ispadati. oduvijek sam imala ravnu kosu a željela sam kovrčavu.
tako sam otkrila da je ok kad nakon pranja i kad ju malo prosušiš, zavežeš visoku punđu. onda kad bi mi tako odstajala kojih 2 h, raspustim kosu, i dobijem ju lijepu s volumenom..već mi je dosta to stalno raditi i imam neki osjećaj da mi tim postupkom kosa još više ispada, pa mi recite je li to istina.
i kako bi na drugi način mogla dobiti kosu s volumenom, bez pjene i takvih sličnih preparata. hvala
sličnu situaciju imamo!
ja sam svoju uništavala pjenom,lakom i tapiranjem 2 godine ne bi li dobila malo volumena!kad sam dobila uništenu kosu,shvatila sam da je bolje da je zdrava i bez volumena,nego kao metla!i ja sam oduvijek željela kovrčavu...
ali najbolje ti se isplati pomiriti se s tim što imaš i ne uništavati kosu za bezveze,jer ako ti bude zdrava,bit ćeš zadovoljna i samo s tim.njeguj ju maskicama koje će ju ozdraviti a time i bar malo progustiti:na bazi maslinovog ulja i tako..umjesto pjene,meni je super sredstvo za podizanje kose od korjena koje kupujem kod frizerke.kad imaš neku važnu prigodu,okrugla četka za feniranje će ti dobro doći.ja sam to tek nedavno otkrila-samo malo navlažim kosu gore na tjemenu sa stražnje strane,uvijem u četku i prosušim-i imam zurku skoro kao vanessa radman
i moguće je da ti kosa ispada od vezanja u punđu,ja sad svoju već pol godine nosim samo raspuštenu i razlika je višenego vidljiva.vjeruj mi,kad se moja mogla od metle pretvoriti u roku tri mjeseca u zdravu i lijepu kosicu,može i voja,samo ju moraš čuvati!
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom