Pogledaj jedan post
Old 22.05.2010., 21:15   #509
ovak ja se nemislim tu svadat ,,,, mene bas boli briga ko je visok ko nije ja sam sa svojom visinom zadovoljna ako cemo tako gledat sve ove poznate koje su prave zenske su niske npr pogledaj kim kardashian zenska nema ni 1,63 a svaki decko ce rec da je predobra ima toliko ogromnu guzicu i sise da je to za poludit ,,, nemojte vi koji ste visoki mislit da ja serem nesto po vama jednostavno mi se nesvida kak su visoke gradene nemaju nista graciozno u sebi ,,,

npr ja sa svojih 1,62 imam 55 kg sta sam ono ima me di me treba bit bas dosta a neka cura sa tih 55 kg na 1,80 izgleda osuseno ,,, po vama visokima trebale biste imas 65-70 kg da imate neke obline ,,, a deckima nije bas lijepo ono drzat u narucju visoku likusu sa 70 kg nego rade neku malenu ,,, piitajte decke 70 % njih ce tako rec .... imam frendicu sta je nekih 1,70 to je sasvim solidna visina i imala je 50 kg tako je ogavno tijelo imala stalno nesto srala kako nema sisa ni niceg sad je dobila oko 15 kila da vidis kakva je sad bomba to je uff ,,,
vrazica-18 is offline  
Odgovori s citatom