Pogledaj jedan post
Old 06.04.2010., 21:19   #19
Quote:
Vampir Svetozar kaže: Pogledaj post
hm
ako sam dobro povatao,
petica dosadi ljudima pa ga prodaju jer im je dosadila
a audi pak ima iskrivljeno staklo pa se slika iskrivljava u vožnji.


bemti, što ti je to pravi znalac......
CDRW, Wonder, Gogo....držte gaće, eto vam konkurencije.
Malo si brzao pa nisi dobro poHvatao. Pročitaj još jednom, ili bolje, nemoj. Opet ćeš komentirat.

...sad ozbiljno. Da, neka čovjek obrati pozornost na vjetrobransko staklo u A6, ako i kad će ga gledat. Da ne pomisli kako mu se umišlja ako je zbilja tako. Imaš problem s tim što mu skrećem pažnju na mogući problem? držti gaće
A ako si tvrdnju za BMW doslovno shvatio. Da ga svi prodaju jer svima dosadi. držti gaće opet Jer to ja nisam napisao. Napisao sam to za dvojicu svojih prijatelja, i nadodao svoje mišljenje.
Brzaš, to je tvoj problem. Slow down, nije brzina za svakoga. Treba netko i u desnoj traci vozit.
I NHF, odmah sam na startu napisao da najrađe ne bih komentirao, ali jesam pošto su mi to super auti. Ako moj post smatrate nepodobnim, molim neka netko prijavi adminima pa neka pobrišu. TNX

p.s.
Vozi auto a kerovi lete zrakom, dok lastavice se pojavljuju odozdo a pješaci lebde u vakuumu.

Ljuti me ta sebičnost, nek udijeli te ljute droge i nama
aj ti nama samo reci koju drogu uzimaš, udijelit ju ne moraš, ne privlači me baš. I kod mene se ne kaže preduzeće.
Lajtung is offline