Pogledaj jedan post
Old 06.05.2012., 21:55   #97
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
evo, ja prva ko strucnjak ne bih to nikada ljudima savjetovala.
ono, pomognes im da dijete kaze mama ili tata sa 13mj (umjesto sa 18), i sjebes im partnerski odnos, odnos sa njihovim vlastitim roditeljima i napravis hrpu sranja

meni je to zaista neprirodno - kada pricam o osobi, mogu upotrebiti tata, sin, baka, deda, teta...kada se obracam toj osobi, onda ima ime, prezime, titulu (sto vec situacija trazi)
mi smo se zeznuli i ne znam kako i zašto, al bili smo se počeli zvat mama i tata (iako sam i ja prije mislila da ću muža bacit kroz prozor ako me nazove mama). onda smo u jednom trenutku rekli stop i počeli se zvat imenima i uspjeli se odviknut od tog mamanja i tatanja. sad nas nekad nazove imenima, a nekad mi se obrati i sa 'teta lali', jer me tako zove nećak s kojim provodimo puno vremena.

u zadnje vrijeme me počelo živcirat silno tetanje, sve moje prijateljice, sestrične, sestru ..ma zapravo sve odrasle ženske osobe smo njoj prezentirali kao teta ova il teta ona. sad za tetu jadranku kažem samo jadranka, kažem joj 'doći će nam ivana', a ne teta ivana, pa čak i za njezinu vlastitu tetu joj kažem samo ime. dosta mi je teta!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom