Pogledaj jedan post
Old 22.09.2010., 14:21   #1033
Thumbs up

Quote:
mucasta666 kaže: Pogledaj post
Meni sex ozbiljno počeo patiti, sa 6 puta tjedno na svega 1 ili 2 puta ukljucujuci vikende! Neznam čemu pripisati tako nešto...dragi nema drugu, nemam bome ni ja jer ne radimo oboje, situacija nije bajna i sami smo u malom podstanarskom stanu. dakle vidimo se svaki dan...ali đizs kaj da sad pocnem izbjegavat covjeka jer zivimo skupa pa nam to ubija sexsualni zivot? Ili stres ili besparica? Pa po tome se ne bi sevila od 2003.god! Jer od tada uvijek nečeg fali...ja imam volje, želje, često iniciram. Iskreno ne pardira mi se po stanu u nekom sexy vešu po temp ispod 10 C. Em sam se zdebljala pa se ni ne usudim. Ovo zdebljala su 3 kg. Ljudi kaj je mom čovjeu, kaj da mu radim?
e draga moja. slušaj ovako.
sve što ti može pomoći u tome što ti fali si ti i dragi .Ako postoji ljubav među vama te povjerenje i komunikacija, ako je ikako moguće riješit će te probleme. ako toga nema ---zaboravi.Nemoj se nadati da će forum riješiti tvoje probleme. Može ih samo eventualno povećati ako počneš dobivati odgovore tipa-- nađi drugog ako tvoj neće. ili ima on drugu...
Velika večina ljudi na ovom forumu nije bila u sličnoj situaciji i samo iznose svoje stavove i kojekakve gluposti. evo ti i prijedlog od hot chik.
Ali da si htijela tu varijantu sigurno ne bi tražila savjete na forumu.
No nije sve tako crno. Možeš ovdje i nešti dobro izvući ali u biti ono glavno ovisi o tebi i tvom partneru.
Velim ti ako komunikacija ne riješi stvar neće je ni forum, zato ga stisni , popričajte i javo jel što bilo.
A to da imaš kile viška, ljubav te kile ne vidi a budeš li se opterečivala time bit će ti još gore.
drugo.što se tiće koliko puta... još si jako daleko za ovaj forum kao što kaže graham
kad dođeš na naše 1-2 puta mjesečno u najboljem slučaju onda ćeš tek vidjeti u kom zecu leži grm
silent water is offline  
Odgovori s citatom