Pogledaj jedan post
Old 02.11.2011., 15:40   #95
Quote:
TheLaki12 kaže: Pogledaj post
Vidiš to sam potpuno zaboravio no uvek ima ono ALI. Poznato je da Televisa želi da ga vrati u svoje redove jer svidelo se to nama ili ne, serije sa Mario na čelu dobro prolazi kod internacionalne publike
Al onako..ne vjerujem da tv kuća može "natjerati" nekog producenta tj. uvjetovati mu koga da uzme za glavnog glumca. Jer ipak je producent taj koji mora imati dobro mišljenje i vjerovati u glumačku postavu s kojom radi. Jer na šta bi to onda nalikovalo...drugo je da se glumci međusobno ne slažu, jer naravno da ne možeš uzeti sve koji se međusobno "vole" ali što se tiče odnosa producent ( produkcija ) i elenco..mislim da bi tu svi trebali biti u "dobrim" odnosima da bi mogli napraviti kvalitetnu novelu.
A nitko valjda nije lud da ide započinjati snimati nešto za što zna da će biti pravo mučenje.

A s Cimmarom mi se čini da je isti slučaj kao i sa Colungom..nekome dobro "grije krevet" kad još uvijek prolaze ti njegovi ispadi bijesa a ne može se pohvaliti ni ne znam ni ja kakvim glumačkim talentom pa da ga uzimaju radi toga.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom