Pogledaj jedan post
Old 16.02.2012., 21:23   #5
Vidiš, Tiganu već godinama namjeravam pročitati... Pjesmu za Arbonnu sam počela, provi dio je pročitan, već sam i zaboravila.
Jedino Salvatorea baš ne mogu prožvakati. Ne znam čitam li knjigu ili igram D&D s nekim lošim pripovjedačem (ne volim te "tekstualne" igrice - ubijte me sad fanovi, ali ja volim gotov proizvod, haha, nemam živaca za to).
Nemam, nažalost, kompletan Discworld, jer tooooliko je toga , a mene sve zanima, tako da lova ode na ovo, ono, malo tu, malo tamo... i onda se sa svime bavim polovično, pa tako i čitam knjige :LOL: Malo sam neorganizirani. Premalo vremena, dan ima samo 24 sata, itd... I ne volim to posuđivati od nekog, moram imati svoje
Uglavnom, prije sam i puno više toga stigla, šmrc.
I da, imam manje polica sad, nego što sam imala kod roditelja i pune su... A nema tako puno knjiga po mojim kriterijima, baš naprotiv Nikad dosta.
__________________
"Most witches don’t believe in gods. They know that the gods exist, of course. They even deal with them occasionally. But they don’t believe in them. They know them too well. It would be like believing in the postman."
luda_elfica is offline  
Odgovori s citatom