Pogledaj jedan post
Old 25.09.2012., 17:10   #571
pozdrav svima!

evo ja sam svježa pa da malo podignem ovu temu..imam 23 godine i vadila sam krajnike prije 2 tjedna. Hvala Bogu, nisam imala nikakvih komplikacija ( krvarenje, ugrušci...) ali bol je bila nepodnošljiva prvih tjedan dana. Završila sam na hitnoj zbog nenormalne boli u ušima, koja je, kasnije sam saznala, refleksna i kao takva "ništa strašno". To što sam imala osjećaj da mi zmaj riga vatru kroz bubnjiće, to nikom ništa

ugl, svako jutro u 3 sam se kao budilica dizala da bi stavila još jedan čepić Voltarena, jer me bol doslovno budila iz sna. Bila sam na 200-250 mg Voltarena ( doduše u čepićima pa nije strašno ), od dozvoljenih 150 mg.

Sada je prošlo 2 tjedna i bol je kao takva potpuno nestala, tj. barem ona u grlu. Lijeva strana mi je potpuno oporavljena, i to osjećam, dok desna baš i ne...dakle još uvijek osjećam kao mali žilet ispod desnog uha, koji se svakim mojim gutljajem reže i nervira me. Ali nadam se da će i to proći...

Zaboravila sam napomenuti da bi to sve meni puno prije zacjelilo da sam bila pametna i pila puno tekućine, ali ja sam prvih tjedan pila jako malo jer se od boli nikako nisam mogla natjerati :/

I sad najbitnije, imam par pitanja za veterane u ovoj temi ))
Prvo, još uvijek ne mogu kompletno široko otvoriti usta, kad ih otvorim to je samo par cm i donja usnica mi nekako visi na onu stranu koja me boli...također, nikako ne mogu spustiti jezik prema dolje da si pogledam grlo, stalno me nešto zateže...

Počela sam jesti sredinu krafne i maneštru i te mekane stvari, ali kada ću otprilike moći normalno jesti bez ikakvih problema? Svaki put kad stavim u usta nešto preslatko, kiselkasto, začinjeno ( makar posoljeno ), neka kiselina me ubije na tom dijelu di mi je "žilet" ( ), i ne mogu doć k sebi par sekundi :/
I da, kolika je mogućnost da to negativno djeluje na pjevanje, inače sam bila jako dobra u tome

hvala puno na odgovorimaaaaaa
Vatrena is offline  
Odgovori s citatom