Tema: Otkaz - Q&A
Pogledaj jedan post
Old 22.01.2008., 13:32   #71
Quote:
tweety kaže: Pogledaj post
Susjed je dobio otkaz svojom krivnjom ( alkohol ), a problem je u tome što na tekućem računu još uvijek ima minus ( 10000 kn ) koji sada nikako ne može pokriti jer nema primanja, a živi kod oca i nema nikakve svoje imovine.
Nade za novi posao nema.
Što da napravi,koje su mu opcije?
Na banki su rekli da to mora nekako podmiriti i ne pristaju na obročno plaćanje.
opcija jedan1
nade posao i nastavi biti u minusu
opcija2
nade pare - pokrije minus - i nastavi lezat doma al ostane duzan kamataru
opcija3
nade pare...ali ih ne da banci nego ih zapije i ostane duzan i banci i kamataru
opcija4
proda jedan bubreg za 70 000 eura...vrati banci dug....pocasti kamatara onako iz inata sa kavicom mada nije od njega posudivao pare...ostatak trosi na alkohol...cigarete...i uzdrzavanje roditelja
opcija5
pravi se kao da nije u minusu...a kad ga netko i optuzi da duguje banci on uvijek zapocinje razgovor sa KO - JA DUZAN??????
opcija6
pita kod tri susjeda da im svaki posudi po jedan lcd televizor pa tako kad dode pljanidba on nagnut na stok od vrata, naravno jeduci jabuku onako sa malim nozem, promatra kako mu odnose ta tri televizora uz rijeci A DECKI JEBAT GA STA MORATE - MORATE!!!
opcija 7
on se uclani u neku desnicarsku udrugu i za sve okrivi Srbe, Zidove, i naravno po novome Slovence
opcija 8
sjedi u kuhinji i gleda u pjescani sat te dok ga majka upozorava sa SINE KAD CES BANCI VRATITI DUG? - on odgovara BOLI ME K****, JA SAM MLINAC ZA KAVU!
opcija 9
ulazi u samoposlugu i pita IMA KO KUNU? - i tako u 10 000 samoposluga
opcija 10
dolazi na trg bana jelacica prethodno ofarban u boju bronce i potiho zajasi konja zajedno sa banom....naravno mislec da ga nitko nece naci

dakle rijesenja ima....samo treba mrvicu optimizma...ja ih nabrojah 10 a ima ih bar jos 3 puta toliko
krule is offline  
Odgovori s citatom