Pogledaj jedan post
Old 17.02.2007., 14:27   #12
Sredi to drukčije--kupiš u nekakvoj dobroj pekari ili slastičarni kolače i njima počastiš komisiju i mirna Bosna! Gdje ih izložiti riješiš u dogovoru sa profesorima..
Tako si ih sve počastila i riješila si se dileme.
Tako se to radi na nekim faxovima u Os.
Vedriji dio svega jest da to možeš pokloniti u kombinaciji sa ostalim diplomcima...zajedno kupite i zakoljete nekoliko muha jednim udarcem...par kolača, malo sira i pršuta i Bog te veseli...sve sretni.
Ja im nebih ništa poklonio niti ih častio jer mislim da ta gamad(čast izuzetcima) ne zaslužuje ni pišljivu bobu od mene. Ukoliko bih nekog smatrao posebno i iznmno zaslužnog za moje uspjehe, tu bih osobu darivao nekim kvalitetnim poklonom (sat ili tako nešto) ali ta bi se osoba morala jebeno isticati nad šumom isfrustriranih profesora koji se nisu ostvarili pa koriste gužvu za mazohizam nad stdentima.
p.s. možda je najzgodnije da mu daš poklon na hodniku nakon uspješne obrane, nemaš što skrivati po kabinetima!
Daj se nemoj sekirati oko toga, to je tako banalna stvar a ako ne planiraš raditi na faxu, boli te za profesore i poklone-zgrabi papir i briši!
No sekiriki!!!!
dr/iur is offline  
Odgovori s citatom