Pogledaj jedan post
Old 29.05.2004., 20:14   #14
Quote:
Thurgood kaže:
ti bi naš turizam uspredila sa francuskom rivijerom?
Kjuti, da ti ljudi imaju para za francusku rivijeru, sigurno ne bi dolazili kod nas , džabe ti naše (istina neiskorištene) prirodne ljepote i čisto more kad niti je elitno, niti je "in", niti može nešto posebnog ponuditi.

Ja sam bila na francusku rivijeru, znam jednog Kanađana koji je isto išao tamo kao i u HR, i ovaj (a i ja) kaže da je HR 100 puta lijepša i čistija - a ja se isto slažem. Šta god dalje pričamo da Hrvatska nikad neće biti kao French Riviera, onda i neće biti, a Hrvatska će ostat jadni balkan (na žalost). Ima potencijala da bude VELIKO turistično mjesto. Hrvatska je ove godine na "top 10 destinations of the world". Još ovaj Kanađan meni priča kako je u HR sve "dirt cheap".



Quote:
Thurgood kaže:
ne da neću svako veče - neću uopće. jer su vlasnici pretežno lopovi i izrabljivači, a takvim ja ne ostavljam svoje novce, uz iznimku HT-a i INA-e, jer jebga, nemam puno izbora . izračunaj malo kolika im je nabavna, a koliko prodajna cijena, vidi kakve aute voze, brodove, vile. pošteno zarađeno? aha, moš mislit. nije da sam zavidan, boli me đon ali imam pametnijih mjesta za uložiti novac ili rupe za zakrpati.
Pa jebemu&%ter! Ako ću ići na ODMOR, onda ću se odmorit kao čovjek, a ne gledat gjde ću ušparat koji 5-10 kn. Jednom godišnje se ide na odmor - odmorit ću se 'ka čovik', a ne vuć svoju hranu iz Canade da bih ušparala koji dolar. Bolje mi je onda ostat doma.

Pa ajmo - kad smo već počeli lizati dupe svima - ajmo uvozit svu hranu i voće i povrće i sve drugo kaj izmisli vlada iz Evrope - a onda gledat zimi kako nam starci i penzioneri kopaju po smeću.
A ček malo - to već radimo.



I još nešto. Sve zemlje u Evropi nisu kao Hrvatska. Prosječne plaće su puno veće nego u HR, i tih koji dolaze na odmor jednostavno IMAJU love da troše. Ak imaju love za odmor, kupat se na moru mjesec dana - onda imaju dosta love da nije potrebno da mješaju svoju kruh. Ako nemaju love da potroše na kruh - onda očito nemaju kaj tražit na Jadranu.

Zadnje uređivanje Cro-cutie : 29.05.2004. at 23:13.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom