Pogledaj jedan post
Old 03.02.2011., 15:23   #4
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
Pa da li postoji alternativni operater (Optima, H1,...) kod tebe u Karlovcu i da se prebacis kod njih?
Imas opciju i kod VIPa (koji ti je sigurno dostupan ako ostali nisu), gdje je definitivno jeftiniji min. (0,10kn) nego kod HT-a (0,28kn):

http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/homebox

Iako ne vjerujem da ces se stici prebaciti prije nego ti donesu taj uredjaj u kucu!
Kako imam ispis broja na telefonu vidim da su me par puta zvali ali kako mene u njihovo radno vrijeme nema kod kuće jer sam i ja na poslu, ne mogu me dobiti pa me baš zanima kako će doći do mene. U svakom slučaju ne znam kojim pravom oni mogu ući u nečiju kuću i postavljati svoju opremu bez suglasnosti. Zvala sam službu za korisnike i pitala da li će mi isključiti telefon ako ne stavim taj modem i oni su mi rekli da neće tako da stvarno ne vidim kako me mogu prisiliti da mi ugrade taj modem. Koliko sam shvatila radi se o nekom pilot projektu VOIP-a koji se testira u karlovačkoj županiji ali su onda mogli lijepo smanjiti pretplatu ili dati neki popust na razgovore a ne ovako na silu ti nešto stave što ti možda uopće ne treba i možda će ti samo stvarati probleme u radu telefona. Ako me budu gnjavili, prebaciti ću se na Optimu ili VIP.
tala22 is offline  
Odgovori s citatom