Pogledaj jedan post
Old 11.11.2017., 12:05   #5699
Quote:
Serious021 kaže: Pogledaj post
Malo sutra, ne ide to tek tako. Muskarci i jesu u Srbiji u vecem procentu nego zene i konzervativniji i tradicionalniji ali je drustvo generalno liberalno usmereno na propagiranje povrsnih veza.
Zene su sklonije manipulaciji, laganju i varanju jer im je to sredstvo do cilja, tvrdim da na Zapadu zene nisu ni blizu toliko slobodne i promiskuitetne kao u Srbiji.
Ja smatram da je glavni uzrok ono što se propagira.
Šta će pomisliti devojka od 16-17 godina kada vidi kako starlete žive na visokoj nozi, a kako se muče njeni roditelji sa fakultetom. Isto važi i za momke u tom uzrastu kada gledaju kriminalce i njima slične. Još ako roditelji nemaju vremena da se posvete u tom periodu piši propalo.
Kada si video da se u Srbiji negde propagira velika porodica. Čak i kada se spominje uglavnom se spominju samo problemi.
Slažem se da su žene sklonije manipulaciji i liberalnije od muškaraca, mada znam dosta njih koje su ekstremnije. Tako poznajem neke koje su ekstremno liberalne i slobodne, a sa druge strane i neke koje su daleko konzervativnije i zatvorenije od većine muškaraca koje znam.
Lucho is offline