Pogledaj jedan post
Old 22.03.2010., 16:07   #48
Quote:
zelimguildwars kaže: Pogledaj post
omg ti imas ozbiljne psihicke probleme mlada damo, zar nist nisi naucila na ovom faksu pa frustracije tako moras izbacivati?
evo, kao trenutni student, analizirao bi neke tvoje izjave..

pljujes po sestaku..
ne znam zasto. eto zadnje dvije godine koliko sam ja tamo nije uglavnom nikog rusio, mislim da mu je prolaznost bila 90%.. isto tako i dekan misic. kako uopce mozes nesto ruzno govoriti o njemu, on je dusa od covjeka, daj mi reci na kojem faksu se profesori tako brinu o svojim studentima??
pa na ffdiu znam par slucajeva da ljudi nisu imali uvijete za upis u godinu i samo zamole dekana i ovaj im progleda kroz prste. pa gdje to jos ima??
ili placanje godine. napises molbu da nemas para i da zelis da ti se smanji iznos koji moras dat za godinu i dekan ce ti 100% smanjiti za najmanje 30% bez obzira na prosjek, ocjene, bodove ili ista.

Cijene kopiranja u skriptarnici su medju najnizima u hrvatskoj i nije rijetkost da teta zaokruzi cijenu na 10ak kuna nize ..

Jako zanimljiva stvar kako si kategorizirala profesore..

U grupu losih profesora stavila si u biti one profesore koji su inteligenti, temeljiti i od studenata traze ono sto se od njih ocekuje - da rade, da znaju, da dolaze na predavanja i da su aktivni. To sto se tebi to ne svidja, to je posve druga stvar..
Prof Jezic inace jedna od najupucenijih osoba u istocne religije i filozofiju, ali on je tebi "naporan". Tebi je valjda i Nikola Tesla naporan sa svojom dosadnom fizikom.. Jelda?
Za najbolje profesore si stavila na prvo mjesto Lasica.. Naravno da je on najbolji profesor kad kod njega ne moras doc niti jednom na predavanje, a na zavrsnom ispitu ako NISTA ne znas, dobijes 3.. Pa super profesor, zasto svi nisu takvi !!??!?... Curo draga, ovakav nacin razmisljanja si trebala napustiti prije trećeg razreda osnovne škole, a ne ga ovako javno iznositi nakon 2 zavrsena fakulteta..

Knjiznica FFDIa je inace 2. knjiznica u hrvatskoj, odmah nakon nacionalne sveucilisne biblioteke..

Uzas,, nisam mogao dalje citati. Sve u svemu preocito je kakva si ti osoba. Pozitivna stvar koju si morala istaknuti je da ima veliko besplatno parkiraliste i uredna kantina, ali zato ffdi nis ne valja jer tamo imaju strogi profesori koji te nece pustit ako nisi bas nist naucila......
Zalosno je ovo.
Zadnje 2 godine je Bolognski susatv, tj. zadnjih 5, nisi prije bio
Znam slucajeve gdje dekan nije htio odobriti smanjenje skolarine,
gdje rusi na ispitima, bez nekog razloga, Misic se samo pretvara, on je dobar ovako, ali na ispitu te pita gluposti, i ond apitanje: da li je to bas tako, pa on je pisao svoju skriptu od 120 stranica, i nisam toliko glupa da ne mogu nauciti od rijeci do rijeci temeljne definicije, istina dao mi je 3 ali tek u rujnu.I prije je dekan progledavao, dok se nije nasao neki student, koji je slagao da je dao uvjete, onda je i one koji su mu se svidali srusio.

Sestak je jednu curu srusio, pala godinu zbog njega, rekavsi joj da je ispit za 2, ali gdje je esej? A esej nitko nije trebao njemu predati, receno je d anapisemo, ali nismo ga moral nositi na ispit.
Zar nije istina da Sestak diskriminira sve one, koji nisu Zagrepcani, cesto je pitao, kome su mama i tata iz Zagreba, i uvjeravao je ostale, da njihovo podrijetlo ne valja, da su oni dolje svi nekulturni, prmitivni, a uZagorju su svi profinjeni i kulturoloski nastrojeni

Za smanjenje palcanja, moras imati 4,5 prosjek, tako je bilo, i badava sto nemaju para, kod nas je na godini 20 ljudi od 50,60 placalo, i uvijek te pita u tajnistvu, jesi rijesio sve sa placanjem, a tek vrbovanje od pojedinih profesora, koj idonose svoje knjizuljke za 50, 60 kn, i to treba kao kupiti, njemu dizemo nakladu, a sebi osiguravamo ocjnu, smijesno.

Zar ces reci, da kod Sestaka ne postoji 10 ak studenata na svakoj godini, koji imaju sve privilegije i sa lakocom dobivaju 4,5.......>>> A dvije recenice ne znaju sastaviti, ja sam imala pitanja i odgovore, sa prethodnog ispita, cura koja je po tome ucila je dobila 5, ja po tome ucila i dobila 1, a isto sve bilo, 25 pitanja, jednaki na mom papiru i samo upotpunila te odgovore. I 1.
Dok je Klipa radio u skriptarnici, prijavnica je bila 50 lipa a u narodnim novinama mnogo jeftinija, papir obicni bijeli A4, 50 lipa, ti govoris kako je sada, ja govoim kako je bilo prije 4,5 godina.

Prije si mogao kupiti splacinu od kave za 6 kn, danas ne znam kako je

Cola pola litre 8 kn

2 tjedna smijes drzati knjige doma, inace te zove odmah, knjiznicarka furiozna i frustrirana 32 godisnjakinja, koja nema pametnijeg posla, pa davi studente. kad joj kazes da nesto trebas iskrpirati, muka joj, i kaze ti dodi za 3 dana
Prof Jezic, jedan od najdosadnijih, kada pocne po sanskrtu, kako da ja to znam na 3 satu??? I onaj njegov osmijeh umjetni. Ti si ocito kov ulizice, kakav sam opisao, pasu ti Sestak, Misic, pristajes na sve sto ti kazu, a nisi svjesna da od tog faksa neces nista postici, bit ces godinama na zavodu za zaposljavanje. Ili ces raditi na porti u Hypo banci

Sto je sa knjiznicom ffzg, nova velika kazu.

Kod Sestaka mozes uciti mejsecima, ako te ne voli, ne voli te, nikada ispit kod njega nisam dobila na uvid, samo kaze, joj, to sam ja stavio negdje, budem pogledao, jednom je rekao, zguzvao sam i bacio, ne kaze ti pogreske, ne zove komisiju, jer zna da komisija progleda kroz prste.

Cuj ti govori svoje iskustvo, a ja cu svoje, ti si ocito materijal koji njima odgovara, ne samo jer to obozavas, nego si ulizica, Sestak diskriminira sve one ljude, koji nisu isli u Klasicnu gimnaziju, jer je ona savrsena za taj FFDI, a sve ostalo nije dostatno, jer e uci se latinski, grcki, a isti ti nemaju pojma o latinskom i grckom, znam cure koje su isle, na lat i grcki, ja sam samo na grcki isla, nitko mi nije znao objasniti gramatiku, od tih istih klasicara, pokrili se i nestali.

I ove prof. koje sam stavila da su ok, npr. Nikić on kaže da su Istočne religije poganski običaji.

Primjer prfo. Horvata, koji je predavao u svojoj 70 ili 80 godini svjetksu knjiyevnost i hrvatsku, cijel isemestar pricao o knjizi Camao, i kasicu.



Drustvo je takvo, da s enitko uopce ne vida sa ljudim sa faksa, svi se razbjezali jer se gadimo jedni drugima

Zadnje uređivanje ffdi : 22.03.2010. at 16:13.
ffdi is offline  
Odgovori s citatom