Pogledaj jedan post
Old 07.09.2008., 13:25   #9
Quote:
emiii kaže: Pogledaj post
Bok! Ja jos nisam dobila prvu mengu, pa me zanima dosta stvari (ponajvise iskustava). Dosta sam Googlala, ali nikako da nađem odgovor na pitanje koje me jaako zanima! Kako da znam da cu dobiti prvu mengu? Vec oko godinu dana imam bijelo pranje. Zadnjih tjedan dana mi se jako pojačalo, imam ga troduplo više. Da li je to znak da mi se bliži prva menga??? Koliko kila trebam imati da dobijem prvu mengu? Neki kažu da trebam imati 48 kila (ja imam 43.5), a neki mi pak kazu da to nema veze te da su oni prvu mengu dobili sa 44 ili 45 kilograma.

Molim vas pomozite mi jer bi stvarno htjela znat hocu li uskoro dobit prvu mengu! Opisite mi vase slucajeve.
Unaprijed tnx.*
tezina ,visina i kojekakve druge stvari nemaju veze sa vezom, ja sam bila vise nego mrsava, imala 11 god pa sam dobila
moja mala je dobila sa 12, mislim da je tu dosta genetski utjeceno jer u mojoj obitelji su svi dobili jako jako rano (po tadasnjem standardu)

kad tijelo sazrije dobit ces, i svaka cast na informiranju o svemu to je vise nego odgovorno
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom