Pogledaj jedan post
Old 07.07.2012., 18:18   #1
Ulje sjemenki grožđa

Evo otvaram zasebnu temu za ovo fenomenalno ulje.

Uzela sam ga prije koji tjedan u Aromatici, vjerujem da postoje još i bolja i kvalitetnija al uzela sam za probu. Krcato je vitaminima.

Sadrži vitamine E, C i beta karoten. Pogodno je za problematičnu kožu sklonu aknama, njegu kože oko očiju, regenerira i omogućava bolju kontrolu vlaženja kože te reducira pojavu strija kod trudnica. Upotrebljava se kao bazno ulje u aromaterapijskoj masaži.

Ulje SJEMENKI GROŽĐA iznimno je fine teksture (koristi se i za podmazivanje mehanizma satova!), bogato je linolnom masnom kiselinom i drugim esencijalnim masnim kiselinama koje jačaju stanice tkiva i pomažu zadržavanju vlage u koži, te vitamin E i visok udio tokotrienola (snažnijeg antioksidansa od tokoferola). Ulje se brzo upija, nije komedogeno, a kožu ostavlja satenski mekom bez masnog traga. Odlično je za njegu svih tipova kože, a posebno za osjetljivu i dehidriranu masnu kožu.
Ulje sjemenki grožđa bogato je antioksidantima te sprječava oštećenje stanica od zračenja i slobodnih radikala.

Ovo ulje namijenjeno je prije svega očuvanju zdravlja vena i arterija i njihove elastičnosti.

Ulje sjemenki grožđa izvrsno je i kozmetičko sredstvo tzv. Bazno ulje, i može se nanositi i direktno na oštećenu kožu kod opekotina od sunčanja, za njegu kože lica i tijela a posebno dobro regenerira i kožu oko očiju.
ž
Koristim ga već 2 tjedna prije spavanja, jako se brzo upija i koža mi je od njega fenomenalna. Lice mi ujuto izgleda kao da nemam pora
Uglavnom oduševljena sam, koji su vaši dojmovi?
black leather is offline  
Odgovori s citatom