Pogledaj jedan post
Old 12.03.2010., 10:28   #84
Quote:
penelop@ kaže: Pogledaj post
Ili da se skupimo mi roditelji i ucmekamo dotičnog tatu. Ovo je, nažalost, samo napola šala
Ako ne ide drugačije (a očito ne ide), ja bih čak glasala za drugu polovicu, onu koja nije šala.

Quote:
penelop@ kaže: Pogledaj post
PTSP, bivši branitelj s hrpom medicinskog materijala

U glavnom, ne mogu mu ništa. Ako ga i maknu, za 2-3 dana je vani i ljudi se ne usude poduzimati ništa.
A više mi tog pitiespija i pitiespijevaca preko one stvari.

Ako su ljudi puknuti i opasni za okolinu, onda molim da ih se odstrani u institucije zatvorenog tipa i žute fasade. Ako su sposobni za zdravorazumsko rasuđivanje, onda neka ih se tretira kao svakog drugog, a ne da im se opravdava svaka pizdarija.

Pobjegla sam iz grada punog takvih probisvjeta kojima gevera služi kao produžetak pimpeka, a sve pod parolom "mi smo za domovinu prolupali", otišla 200 km dalje, gdje su o ratu samo čitali u novinama. I gle čuda - i ovdje je sve puno naoružanih i bahatih kretena sa pitiespijem (ajd ne baš puno, ali i ovo što ih ima je previše), i velika većina njih svoje odgojne metode argumentira upravo na način koji si navela. Mahanjem pištoljem i urlanjem: ne bu nitko moje djete jebal!

Kolegica iz mog "bivšeg" grada je imala takvog muža. Jedino što on nije pravio reda u školi, nego je mahao pištoljem po parkiralištu zgrade na redovnoj bazi. Ali to je ta sorta.

Poznavajući njega, ne znam što bih ti rekla. Ovaj je bio nepredvidljiv i moglo se stvarno svašta očekivati od njega. A s druge strane, pustiti djete da pati zbog nemogućnosti praćenja nastave, ako je njoj to toliko važno... Koju poruku time šaljemo djeci? Šuti i pretrpi? Tko je jači, kvači?

Nisam pametna, samo znam da smo mi jadno društvo...

Quote:
Blue_Angel kaže: Pogledaj post
Ljudi dragi meni stvarno nije jasno kako možete biti tako mlohavi i nesposobni za riješiti probleme. Svi stalo govore kako se tu ništa nemože. Mislim, tip dolazi u školu mahati sa pištoljem i nikom ništa. Tako se može dogoditi da ti propuca dijete jer je njegovg sina krivo pogledala-i šta onda???

Nije mi jasno da ne reagirate na takve stvari...
Onda predloži kako.

Jer činjenica je da su takvi zaštićeni k'o medvjedi. Ne možeš im ništa jer "oni su ovu državu stvorili"! Nitko u njih neće dirati, policija ne može, pravosuđe neće, politika ih još i opravdava... Tko onda? Bataljon mama naoružanih sa oklagijama i štitovima od poklopaca?
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".

Zadnje uređivanje Tashi : 21.04.2013. at 09:09.
shtefy is online now  
Odgovori s citatom