Pogledaj jedan post
Old 18.11.2010., 22:36   #20
Quote:
dibidus007 kaže: Pogledaj post
Radim u firmi koja se bavi distribucijom novina pretplatnika, i reklamnih materijala.
na poslu sam uglavnom ok 4 ujutro ( 2 dana u tjednu počinjem u 2), te radim do 7 ipol
onda idem spavati do 11 i pol, te nastavljam dalje, sa mjesečnim časopisima, i reklamnim materijalima
ovisi koliko ima posla, do cca 5- 6 popodne.
nekad nisam radio ove noćne dostave dnevnih novina i sve novine su imale cijenu, te sam znao sakupiti do 5oo0 kn m,jesečno.
otkad je došao novi regionalni direktor, počeo sam raditi noću, ali i dnevni dio posla se povećao do 3 puta.
no meni su ukinuli plaćanje po komadu časopisa i obima posla, i prepolovili plaću na 2700.
navodno zato jer nemam dovoljqan broj dnevnih pretplatnika ( zašto ja nisam kriv, nego moja firma koja ih ne može naći)
imam ugovor na neodređeno u kojem piše da mi se posebno plaća noćn rad i rad nedjeljom, međšutim meni je moj regionalni direktor objasnio da imam plaću 2700 bez obzira jel ja ležo il radio.
što znači da se obim posla može povećati do par puta a ja ću imati istu plaću.
druga velika nepravilnost moje firme jeta da diop osobnog dohodka isplaćuje na banku a dio preko zadruge invalida . u koju smo se morali učlaniti.
pošto je moj regionalni direktor izrazito arogantan, zanima me koji su moji argumenti i ima li tu izgleda neka inspekcija rada, te šta bi konkretno sa tim postigao?
hvala
Imaš li kakvu ozlijedu na radu kao poslijedicu navedenog?
dklaja is offline  
Odgovori s citatom