Pogledaj jedan post
Old 26.01.2006., 22:08   #20
I meni se to dogadja..to vrazije crvenilo

.....prvi puta se pojavljujem na ovom forumu jer jednostavno mislim da se trebam nekome otvoriti i pokusati dokuciti sto se dogadja i kako svemu tome stati na kraj.

procitala sam obavljena pitanja i savjete vezano uz crvenilo....a ideja da se pojavim na ovakvom forumu dosla je iznenada.....
zelim biti normalna...no vise ni sama ne znam sto to znaci :-)

crvenilo mi se pojavi kada recimo pricam o nekim stvarima koje su mi se desile a nimalo nisu neugodne vec sasvim suprotno.....pojavi se i onda kada me netko pohvaljuje za nesto.......ne izgubim dar govora vec nastavim govoriti vrlo britko i pametno, no lice gori...........a nikada, ama bas nikada, u verbalnoj komunikaciji nisam zakazala. rijeci samo izlaze i izlaze...i sto ja vise pricam crvenilo i dalje stoji i stoji.......:-(
trebam svemu ovome stati na kraj...zna li netko kako ?
otvorena sam za svaki prijedlog..........

danas sam pomalo slusala neki seminar vezan uz emocionalnu inteligenciju....oni koji je posjeduju takodjer prolaze kroz crvenilo............a negdje sam cula da poslodavci vole crvenilo na licu jer odaje iskrenost covjeka.
sve mi je zbrkano u glavi.....mislim da cu se baciti na citanje knjiga na tu temu....odgovorite...pisite....sto vam god padne na pamet......molim vas
sara3 is offline  
Odgovori s citatom