Pogledaj jedan post
Old 21.09.2017., 10:44   #5931
Quote:
ninjaturtle kaže: Pogledaj post
toliko dugo sam bio mrtav da se to moze nazvati tisucljecem, a i to je malo... i izdahnuo sam tisuce posljednjih izdaha znajuci da zadnji nece doci... doslovno posljednjih izdaha... u pravu si ja sam ziv poslje smrti...

inace ne bi sam za sebe govorio da osjecam smrt u sebi... dio mene je jos mrtav, a biti ziv boli... nemam nista ljepo za ispricati o ozivljavanju i vracanju u proslost... ozivljavanje, opis o tome moze proizvesti samo mašta i takvo je kakvo je u masti

vracao sam se u proslost i tamo sam se borio za zivot... Isus na krizu, takav sam ja bio... onako izbicevan i razapet na kriz... i hodao sam kroz dolinu smrti... padao u ponor bez dna...

mislis da pakao ne postoji? ali ja sam bio u tom paklu koji ne postoji

za religijske zajednice me nije briga, samo citam Bibliju i dovoljna mi je i znam da mi je da ozivim pomogao Bog


nakon abortusa mogu pisati samo horore, ovo sto sam napisao lici na horor...
Cura je odabrala. Kad je već odabrala, bolje i to, nego da je rodila i napustila dijete ili nešto još gore. Nije bilo suđeno.
Pusti i idi dalje.
Budi muško.

Pravo je pitanje zašto se, u odnosu koji nije definiran, ne koristiš bolje zaštitom? O tome bi trebao razmisliti prije ovog kukumavčenja.

Ovako skidaš sa sebe odgovornost nekim usporedbom s Isusom i glumiš sam dijete.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline