Pogledaj jedan post
Old 26.07.2007., 10:33   #17
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
Da vidimo ja sam rođena u prvoj dekadi raka, asc mi je blizanac i tu mi je i merkur,pretpostavljam da to sve znači da izgledam više kao blizanac nego kao rak? E sad merkur radi sekstil sa marsom, a to bi po ovome bilo da me čini grubljom, ali venera mi je u konjukciji sa asc što znači poljepšavanje...ne kužim baš šta to sad kod mene čini? Osim ovog asc je u trigonu sa chironom, jel to sad znači da sam osjetljiva na svoj izgled ili šta? e da i mjesec i sunce su mi u raku...šta sam ja sad, neka mješavina raka i blizanaca? Inače imam okruglo lice(rak) i lijepe ruke(blizanac)...
Oprostite ako sam napadna samo me ovo jako zanima.
Ajd da ja probam. (Fish, nemoj se ljutiti ako ne zaključujem dobro, nisam stručnjak.)

Nisi rekla, jel ti i venera u blizancima? Ako je u knjunkciji, vjerojatno je, iako ne mora biti. Al ako je u biku, još bolje jer je tada u svom znaku.

Ja mislim da mars ne mora nužno osobu činiti grubljom, već dati joj onu neku sexualnost. Ako sam dobro shvatila sve prije napisano, drugi te vide više kao blizanca. Međutim, venera u konjunkciji s ASC ti daje ženstvenost. Okruglo lice je često baš karakteristika blizanaca. Onako baby face.

Koji planetu su u 1. kući? A gdje je mjesec? Ako sam dobro shvatila, mjesečev znak je bitan za žene.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom