Pogledaj jedan post
Old 14.12.2009., 19:36   #20
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Ja tu "bolest" imam zadnjih dosta godina i pomirila sam se s tim da ce mi svake godine kad zatopli krenuti peckanje, mjehurici, pucanje koze...
Redovno koristim Canesten ili Betrion ili nesto slicno, sto mi prepise doktorica.
Prema njenim rjecima, radi se o znojenju ruku, ali i problemu da znoj ne izlazi iz pora nego se skuplja i ne znaju se kao razlozi zasto sve vise ljudi ima taj problem.
Bitno je to ne dirati rukama niti ne istiskivati te mjehurice jer onda nastaju rane.
vidiš,meni je baš suprotno,po ljeti se ti mjehurići totalno povuku,ali zato zimi kada zahladi
meni je počelo sa čisto malom iritiranom ranicom koja je užasno svrbila na gornjem djelu lijevoga dlana,da bi se užasan svrbež proširio na čitav dlan,užasno je izgledalo,cijeli dlan mi je bio u krastama.Nakon toga se svrbež proširio na drugi dlan,mjehurići se javljaju na zglobu prsta ili tamo gdje se prst savija.Po ljeti svrbež potpuno nestaje,po zimi kada je hladnije se javlja samo na još jednoj ruci,toliko zna iritirati i svrbjeti da znam ruku staviti pod toplu vodu,vrelu (u tome momentu kao da ekstazu doživim)
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom