Pogledaj jedan post
Old 13.02.2009., 13:04   #65
Supruga i ja očekujemo prvo dijete u 7.mj. pa evo normalno da se pripremamo za financijske troškove itd... pa smo nabasali i na ove novčane naknade. mi smo konkretno brod-posavska županija, Slav.Brod. zanima me koliko bi trebali dobiti od grada, županije ili koga već ?? Čitajući malo o tim jednokratnim pomoćima postavljam evo sebi i ostalima jedno veliko pitanje : Zašto grad Zagreb odskače znatno po iznosu te naknade ( oko 5000 kn) dok ostali gradovi (Našice, Vinkovci, Dubrovnik, Rijeka...............) kako sam pročitao ovdje daju mizeriju od oko 1000 kn i manje. Nemojte mi samo pisati o pronatalitetnoj politici i bla bla. Djeca u Slavoniji i na Jadranskoj obali jedu i seru jednako kao i u Zagrebu. nisam ni hdz ni sdp ni štatijaznam koji več ne, ali to je Bogu za plakat kako se raspoređuje lova koju nam otkidaju od plaća za državne proračune sve je to vezano za gradske proračune, ali ljudi moji pa ćemu se onda ćuditi što sve više mladih obitelji sa djecom bježi prema zagrebu i ostavlja sve praznija naselja na rubnim dijelovima RH
ZgeNbo is offline  
Odgovori s citatom