Pogledaj jedan post
Old 20.07.2017., 13:35   #5
Nije meni do novca, da je ona ok osoba, ja bi joj pomogla i dala. Ali ljudi, ona je smeće kakvo ja još nisam vidjela. Zarađuje i troši na sebe, kupila je auto da može s frendicama na more, plaća skupi kredit, a dijete joj doma nema voća nego mu kuha špagete svaki dan i kuha tu i tamo juhu iz vrećice. Pred djetetom svaki dan puši travu, dovlači sumnjive tipove, vjerojatno se i kurva, ne bi u to ulazila.
No dobro, njeno je dijete i nek radi što hoće, ali dečko i ja smo jako bliski i znam da manipulira njime.
A ona je pokvarena do srži i doslovno mi se bljuje na sve što ona govori ili radi. Izbjegavam ju u širokom luku jer sam osoba koja vrlo dobro raspoznaje lažne osobnosti. Gledati nju mi je ravno mučenju. A znati da iskorištava osobu koju volim mi je još mučnije...

Ne zove svoga brata NIKADA, ali nikada osim kada ga treba. I onda se prekenjava i ulizuje. Njihova mama je bila loša majka koja je odgoj kćeri uvalila svom starijem sinu. On je odgovorna i dobra osoba i skrbi o njoj valjda ono, oduvijek, ali dokle tako?

Evo odmah mi je tlak visok
Aquene is offline  
Odgovori s citatom