Pogledaj jedan post
Old 14.10.2017., 10:48   #19
Rodi majka ponekad i kretena jer, svako začeće je svetinja života.

Ma, više mi je pun pipi tog preseravanja. Fasuje li moja kćer neželjenu trudnoću (a o tome ona sama odlučuje), svijet je velik, malo će koštat al sve će biti riješeno makar se Vice postavio na trepavice.


Usput, kako iza Vice stoji Crkva nešto mi se ne uklapa ona priča o 86% katolika i 94% vjernika. Pa nije vrag da svaka ateistica zatrudni najmanje 17 puta i napravi bar 15 pobačaja.

Nadalje, ne reče li Bog "plodite se i množite...." pa me čudi kako to da svaki član udruge Vigilare nema bar jedno dijete na svaku godinu braka. Čak i ako u jednadžbu ubacimo i probleme fertilizacije pojedinih parova, djece bi trebalo biti ko trave: (168.000- neplodni) x Y godina braka = Z djece. Dakle, čak i da je polovica potpisnika sa problemima, Vigilare i njihovi simpatizeri bi nam svake godine trebali podariti 80.000 prinova.


Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Ovdje je to tak primitivno, nazadno, zaostalo...


Za druga Jovu isto svojedobno nije vrijedijelo...

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...dgoja-20121102
De nas iznenadi s informacijom kako imaš barem petoro djece.
U protivnom, ugrožavaš vlastitu budućnost pa poduzmi nešto jer ja iza sebe ostavljam troje ateista koji će naći sebi jednake, kotiti se i množiti te podmuklo širiti ateizam nesmiljeno ugrožavajući tvoj postotak i status.
__________________
Uvijek uz dlaku!

Zadnje uređivanje fgzcvijetic : 14.10.2017. at 11:43.
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom