Pogledaj jedan post
Old 04.07.2008., 23:09   #15
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
1. Prozirne ni u ludilu. Ili bez naramenica ili u boji majice, po meni, to ne izgleda neukusno.

2. Imaš one kapice za bradavice (iako mi nije jasno zašto bi ih itko skrivao, pustite ih da dišu, pobogu ) u dućanima s donjim rubljem. Znam da sam ih sigurno vidjela u nekom ogromnom jeftinjara dućanu s donjim rubljem u King Crossu (na mjestu gdje je bio Extyn), cijene se ne sjećam, ali vjerujem da su bile povoljne. Isto tako, ako te zanima, u tom dućanu sam vidjela i kapice za bradavice s rozim perjem. Pretpostavljam da je to za posebne prilike, pa pokušaj, možda ti se svidi

3. Ljeti maksimalno dva dana, zimi tri. Perem ih na ruke, ostavim da se osuše preko noći i nikakav problem. Doduše, bijele i općenito svjetlije turnem u mašinu svakih tjedan dana.
e ja isto pratin topic tu i sve mi nekako nije jasno zašto skrivat bradavice. to me nikad niko nije učio da je to vulgarno. doduše, sićan se jedne epizode seinfelda di je to bila tema...

ehh da ne buden offtopic - ja san protiv naramenica u boji kože. takve su mi jednako lažne kao i silikonske. sugeriraju da nisu tu a zapravo jesu i nisu lijepe. uglavnon to ne bi. pa danas bar ima super grudnjaka i nek se vidi kakav je, pa šta. meni se liti uvik više-manje vidi grudnjak, al onda pazin da je neki lijepi, ono konkretni, ili neki kvalitetni basic.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom