Pogledaj jedan post
Old 11.06.2012., 00:27   #788
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ne mora.
gdje piše?
u uputama koje sam dobila, za čišćenje sa gorkom soli..
a i skontala sam da su u pravu jer u tih 30 min uspjela sam popit litru- litru i pol i onda sam išla na wc ubrzo i nakon toga, recimo nakon sat- sat i pol kako sam se oporavila sam popila još jednu litru i nisam išla uopće na wc na veliku nuždu nego samo mokrit...
a tako mi je bilo i sa purisan granulama iako tamo to ne piše.. morala sam popit što više mogu unutar pola h jer sve iza toga nije imalo nikakvog efekta, osim mokrenja...

a kad sam se išla čistit prije 3 i nešto mj, ugl, ono što je prošlo bezuspješno, ubog povraćanja od rasola na jutro kad sam imala pretragu, ugl u tim uputama je išla gorka sol dan ranije podijeljena na 2 puta i ugl onda sam uspjela oba puta popit sa 2 litre i tada sam bila čišća, nego sad kad sam se čistila 2 dana, jedan dan sa gorkom soli i 1 sa purisan granula i 5 dana bila na tekućoj dijeti, a onda nisam imala nikakve pripreme pa sam se bolje očistila jer sam uspjela zalit sa toliko vode.. to mi je jedino objašnjenje.. jer onda me je još patio i zatvor, a sada kako sam prije mj i pol izbacila gluten napokon imam stolicu svaki dan tako da nije da sam sada bila punija, nego onda.. tako si bar ja kontam
xena01 is offline  
Odgovori s citatom