Pogledaj jedan post
Old 25.03.2015., 10:26   #57
Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
Da ne govorim da je ova prva rasistička, kao što je rasistički i implicitni postulat (u prvom postu našeg junaka na ovom threadu) da su svi Hercegovci takvi kakvim ih opisuje naš intelektualac Outrage.
Vidiš kako to funkcionira. Sad si odjednom dovoljno osjetljiv pa se vrijeđaš i detektiraš rasizam i fašizam. Upravo zato sam to napisao, a nije uvredljiv isključivo protiv jednog ili dva etniciteta, nego i protiv malograđanskih ekvivalenata.


Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
Znači ti bi tu trebao predstavljati funkciju filozofa i sociologa? Kuku nama. Prije nego pišeš ovakve gluposti, implicirajući da "ja ne priznajem funkciju filozofa i sociologa", do your bloody reasearch, mate.
Ne čudi da ti promiču suptilnije nijanse značenja onoga što sam napisao; to je zato jer si površan i tašt. Pa naravno da se baviš filozofijom, otud ta frustracija koju želiš kompenzirati gradnjom identiteta strejt mačo krkana. Ne predstavljam ja u tom tekstu filozofa, već ti. Ti u vlastitim očima ništa ne vrijediš (zbog poprimanja opisanog sustava vrijednosti), zato već mjesecima ako ne i godinama forsiraš sprdnju lgbt pitanja (koja je na ovom pdf-u predmet homoerotske razmjene); tako se i ti na tren možeš osjetiti moćnim pripadnikom većine, a ne beznačajnim komentatorom i parafrazerom.

Btw jedan ili dva upisa još i mogu biti zajebancija, ali višegodišnja sustavna proliferacija kriptofašističke antigej propagande umotane u politički korektan celofan (oh taj zločesti marketing), teško.

Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
Ako pak misliš da te sama činjenica da piješ u Medici i odlaziš na gay prideove čini intelektualcem ili pak filozofom i sociologom - ne čini. Toliko o "matricama". Tko o čemu, Outrage o malograđanštini. Teško je pričati s poluretardiranim ljudima. Čini se da danas svaka glupa šuša koja puši travu misli da već samim tim činom nije malograđanin.

Mica-maco, da ti kažem jednu stvar: ako fašizam ikad ponovo bude ozbiljna prijetnja na ovim prostorima, "partizani" koji bi mu se suprotstavili sigurno ne bi bili sazdani od ljudi poput tebe. Tako da ne baljezgaj o čemu nemaš pojma i ne razmeći se pojmovima poput "fašizma". Sve, ama baš sve što si napisao se daleko očiglednije može primijeniti na tebe, a pogotovo ovo s "površnošću" i "trendovstvom". Ako ti se igraju "kulturalni ratovi", zaobiđi me u širokom luku, a imaš i razne teme o tome gdje se možeš igrati trendovskog anti-fašista, iako nemaš pojma ni što je fašizam, a što anti-fašizam. Tipičan primjer ahistorijskog amerikaniziranog modno-identitarnog mentaliteta koji s ljevicom ima veze koliko i Mladen Grdović s kvantnom fizikom. Dakle, manje floskula, više razmišljanja. U skladu s time, što bi rekli braća Crnogorci - ajd' polako!
Ovaj rant je odličan primjer svega o čemu pričam; klasični toposi priučenog (mentalno) provincijalnog nasrtljivog mediokriteta. I opet to komično grčevito prizivanje pozicije autoriteta (ja se bavim već godinama; od mene se samo može učiti; sad ću ja tebi pokazati; ja sam tu šerif pdf-a).
Outrage is offline