Pogledaj jedan post
Old 08.07.2016., 16:33   #286
Quote:
Aranel Arwen kaže: Pogledaj post
Ja imam te platforme u navy boji vec cetvrtu sezonu ,pohabane su naprijed malo zbog betona , ali u njima mogu komotno cijeli dan. Prala ih na 40 u masini da skinem trag kuplunga I izasle van ko nove,tako da znate da se mogu prati I u masini,nece im bas nista biti,ja garantiram. Ali ono sto mene zivcira sto svaki ducan ima drugacije modele.sada zapela za jedne sandalice I ima ih jedino u coru i naravno da nema mog broja I nigdje vise nisu dobavljive,a tommyevih ducana na svakom uglu.stvarno me ljuti to. eto,morala podijeliti to sa vama.
Ja sam baš na ovoj temi pročitala da su pustile boju u mašini. Imam crne Emery 62D, 10 cm i također imam tragove od tepiha i kuplunga u autu. Najviše sam uspjela izribati vlažnim maramicama, od pjene mi je stanje bilo samo gore.
Imam ih sad drugu sezonu i počele su mi se jako jako znojiti noge u njima, prošle sezone sam ih iznosila do bola, a i ove ih nosim maltene svaki drugi dan. Iako imam široku nogu, udobne su mi i stabilne i cijeli dan mogu hodati u njima ak treba
5rich is offline  
Odgovori s citatom