Pogledaj jedan post
Old 13.11.2017., 08:07   #6448
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
A cuj, HDZ za vrime faraona i twitter narikace dao, ovaj sadasnji uzeo. Uzme li se u obzir za koga su igrali, i zasto sve do sad nitko nije zbog Znjana prstom mrdnija, i o tome bi se dalo razgovarat. Ovo sto je Popara tu napravija, a bih to ipak zvao zavodjenjem reda i zakona, kako god okrenes. Mozda je bas tu i najveci problem nekima.

O Parkovima i nasadima ne znam, nisam s rive, ali ne bih komentirao nista dok ne vidim kako ce novi covik radit. Mozda bude cak i bolji od sadasnjeg. Bude li gori, a zovi drustvo i turi to Popari pod nos. Bas me zanima kad ce ona višala s rive odletit, a jesu ruglo.

Glede Pazara, ako nisu redari nista napravili, onda je za ocekivat da Popara i tute uvede reda. Ja bih ga podrzao. Mozda je i to njima poruka da mrdnu i zarade placu postenije nego do sad.
Koji je ovo konjusarski mentalitet,nikada protiv vodža...

Po vlastitom priznanju,kao uvijek,pojma nemas,ali nebi ti komentirao smjenu koju ti partija odradi dok ne vidis kako ce vas covjel to razjebati...

A kad razjebe onda ces imati hrpu prigodnih izgovora kako je netko drugi kriv...

Fuj

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Received Infraction