Pogledaj jedan post
Old 02.03.2011., 20:54   #15
evo novi sam ovdje,pa reko neka prvi post bude na ovom topicu, da udijelim koji savjet

nacin lizanje koji mi je bio najuspjesniji kod dosadasnjih partnerica, je bio sljedeci;
-Prvo smo se strastveno ljubili, malo sam ju grickao po usnama i ljubio po vratu..polako išavši sve niže..sve do sisa..koje sam joj prvo lagano jezikom lizao..ljubio..pa i malo grickao...i polako isao sve nize..skinuo sam joj gačice i poceo ljubiti po pici..ljubeci sve nize..i strastvenije..onda sam joj poceo prelaziti citavom povrsinom jezika po citavoj pici..gore dolje..nekoliko puta..dok je ona sve vise dahcala..rukama sam joj poceo dirati sise i vrhom jezika stratsveno lizati klitoris..u svim smjerovima..najvise kurzno..dok je ona sve brze disala..i postajala sve vlaznija, ja sam ju sve brze lizao..s vremena na vrijeme ostavim klitoris i opet ju citavim jezikom lizem po citavoj pici..sve nize i dublje..voljela je kada sam joj malo i jezik stavljao u pici.. i tako ju lickao..vazno je da je strastveno..da gustas u tome..jer sto sam bio sve napaljeniji i lizao je sve jace i luđe..ona se isto palila sve vise..kada primjetis da dise sve brze.. i da joj godi.. nastavis s time sto joj trenutno odgovara.. i samo ides polako sve brze..dok se ne pocne lagano grciti..i svrsavati..pri cemu joj das jos koji zavrsni liz..

poanta, UŽIVI SE U TO, pokaži joj koliko to volis raditi, i ona ce u tome uzivati jos vise..
decko21zg is offline  
Odgovori s citatom